• 1

  איזה רכב יתאים לגרירת קרוואן?

  את הקרוואנים שלנו יכול לגרור כל רכב בעל וו גרירה שרישיונו מתאים לגרירת משקל כולל של 1.100 ק"ג. משקל הרכב יהיה 2300 ק"ג ומעלה, אלה אם ברישיון הרכב הגורר כתוב אחרת. אם אין לכם רכב כזה אנחנו נגרור את הקראוון עבורכם אל היעד המבוקש וחזרה ממנו.

 • 2

  האם לכל אחד מותר לנהוג עם קרוואן נגרר?

  כל נהג מעל גיל 24 בעל רשיון נהיגה בתוקף שאינו נהג חדש והרשאי לנהוג ברכב הגורר כחוק יורשה לגרור את הקראוון.

 • 3

  האם חובה להתקין וו גרירה כדי לגרור קרוואן?

  בהחלט. יש להתקין בחלקו האחורי של הרכב וו גרירה תקני, באישור משרד התחבורה. במידה ואין ברשותכם וו כזה, אנחנו נגרור את הקרוואן עבורכם אל האתר שתבחרו (בתוספת תשלום)

 • 4

  האם יש הנחיות מיוחדות לגרירת קרוואן?

  עם השכרת הקרוואן השוכא יעבור הדרכה עיונית ומעשית במקום, קיימות הנחיות ברורות לגרירת קראוון להלן כמה מהן: 1. חל איסור מוחלט לגרור את הקראוון כאשר יש נוסעים בתוכו. 2. מהירות הנסיעה עם הנגרר תהיה 10 קמ"ש פחות מהמהירות המותרת. 3. אין לנסוע לאחור ללא עזרה של מכוון אחורי. 4. בזמן הנסיעה עצמה, יש להתחשב בגודל הקרוואן וברוחבו. שאר הוראות הגרירה בלשונית הוראות גרירה ותדרוך במקום.

 • 5

  האם מותר לקחת תינוקות לטיולי קרוואנים?

  אין שום מניעה. השהייה בקרוואן תהיה נוחה מאוד גם לפעוטות ותאפשר לכם לקחת איתכם את כל הציוד והאביזרים הנדרשים, מבלי לוותר על נוחיות הבית. אסור בתחליט האיסור להשאיר תינוקות ללא השגחה בתוך הקראוון הן בנסיעה והן בעצירה.

 • 6

  כמה זמן מראש כדאי להזמין קרוואן?

  בגלל הביקוש הגבוה מומלץ שלא לחכות לרגע האחרון. מומלץ להזמין את הקרוואן מספר שבועות ואפילו חודשים מראש, בעיקר כאשר מדובר בתקופות חופש או חגים על מנת לשריין שהקרוואן המתאים לכם יהיה זמין לרשותכם בתאריכים המבוקשים, דמי ביטול יחולו בהתאם לעונה ויצויינו עם הגשת הצעת המחיר.

 • 7

  האם קשה לתפעל את הקרוואן?

  לא קשה לתפעל את הקראוון, עם קבלתו תעברו תדרוך של שעה עד שעה וחצי על כל מערכות הקרוואן השונות - (המים, החשמל, המקרר, המזגן וכל הציוד הנוסף) אנחנו נוודא שאתם יודעים לתפעל את כל המערכות בצורה נכונה שתמנע תקלות ועוגמת נפש.

 • 8

  מה צריך לבדוק כאשר אוספים את הקרוואן?

  1. ממש כמו בהשכרת רכב פרטי, גם בהשכרת קרוואן חשוב שיהיה ברשותכם העתק רשיונות וביטוח הנגרר, והעתק רשיונכם להשאיר עם חתימת החוזה. 2. לסרוק יחד עם נציג החברה את כל חלקי הקרוואן מבפנים ומבחוץ ולראות שהכל תקין ולקבל את התדרוך המתאים.

 • 9

  האם ניתן להגיע לחניוני הקרוואנים ללא הודעה מוקדמת?

  מומלץ עם הזמנת הקראוון לתכנן את המסלול ואת מקומות הלינה בחניונים בהתאם למסלול המתוכנן. אתם מוזמנים לבדוק את רשימת חניוני הקרוואנים כולל מספרי טלפון וקישורים רלוונטיים מהסרגל ניווט עליון. טלפון אחד יחסוך בהמשך זמן רב עוגמת נפש מיותרת.

 • 10

  איזה ציוד סטנדארטי קיים בקרוואן?

  הסטנדרטים שלנו גבוהים - בקרוואנים של יואבטל תמצאו: - מיטות מרווחות - מזגן - טלוויזיה עם ערוצי עידן+ וחיבורי USB ן HDMI - מטבח הכולל מקרר, כיריים וכיור - פינת ישיבה עם שולחן - מקלחת ושירותים - ארונות ומקומות אחסון - מערכת חימום לחורף - מערכת חימום מים. אודות ציוד נוסף להשכרה אנא שאל את נציגנו בטלפון.